OSOBNÍ I ONLINE KONZULTACE

MÁTE NĚKTERÝ Z TĚCHTO PROBLÉMŮ?
 
 • Cítíte, že doma to není to pravé ořechové?
 • Máte pocit, že se necítíte doma dobře , a že na vás všechno padá?
 • Už jste sami začali se zbavováním se nepotřebných věcí a reorganizací, ale realita je taková, že věci jen přesouváte sem a tam a nějak se jich ne a ne zbavit?
 • Blíží se vám stěhování a už teď víte, že opravdu nechcete přesouvat všechno co teď doma máte?
 • Jste sběratel věcí (kosmetiky, oblečení, bot, knih a dalších), které už nemáte kam dávat?
 • Nemůžete doma nic najít?

TAK TO JSTE TADY SPRÁVNĚ

Přesně pro vás jsou připraveny osobní nebo online konzultace. Pomůžu vám vyřešit váš konkrétní problém. Provedu vás celým procesem třídění, předám vám svoje know-how, tipy a triky nejen na třídění, ale také na reorganizaci.

Nečekejte ale, že to udělám za vás. Budu vaším laskavým průvodcem, který vám pomůže najít cestu, která vyhovuje vám.  Já vám totiž můžu lehce zreorganizovat vaši skříň, ale když to nebude v souladu s vámi a vaším přesvědčením, stejně budete za chvíli tam, kde jste teď.

CO TEDY MŮŽETE ČEKAT?

 • Budu naslouchat tomu jaký je váš životní styl a v čem se cítíte dobře. 
 • Poskytnu vám konkrétní odpovědi na vaše otázky, poskytnu vám svoje tipy a triky.
 • Pomůžu vám se rozhodnout, co je pro vás opravdu důležité a co ne.

 JAK PROBÍHÁ ONLINE KONZULTACE

 1. Oslovíte mě emailem (info@katerinadedicova.cz) a pošlete dotaz například, jak si poradit s ) komodou. Email doplníte o fotografii místa, které chcete vytřídit.  Vyberete si způsob provedení online konzultace – emailem nebo Skype nebo ZOOM videohovor. 
 2. Já vám pošlu obratem platební údaje.
 3. Zaplatíte poplatek za konzultaci.
 4.  Já váš dotaz do týdne zpracuji. Pokud mi nebudou informace od vás stačit, dopíšu vám doplňující otázky. 
 5.  V případě emailové konzultace získáte podrobnou odpověď na svůj dotaz, (přesný návod doplněný o tipy na organizéry) do týden na email.
 6. V případě Skype nebo ZOOM videohovorem se domluvíme na společnou konzultaci.
 

JAK SE LÍBILA SPOLUPRÁCE MÝM KLIENTŮM?

Dlouho jsem měla nepořádek ve skříni a nemohla jsem se dokopat si ji protřídit… Chtěla jsem na to svoji chvilku, ale nějak jsem si ji prostě nenašla. A v tom přišla švagrová s nápadem, že mi s tím pomůže. No moje první odpověď byla jasné ,,NE,,. Říkala jsem si, že je to hodně osobní, pustit si někoho do skříně, nevím jak to máte vy…? No časem jsem změnila názor a začala jsem být zvědavá. A nelituji toho!!!

Káťa byla skvěle připravená a výsledek je úžasný. Z její návštěvy jsem si odnesla rady a tipy a celkově to bylo velmi příjemně strávené odpoledne. Jsem moc ráda, že jsem do toho nakonec šla a moje skříň je jí taky vděčná. 

A další překvapení pro mě bylo, že to nadchlo i mého muže a do dvou týdnů byla i jeho skříň protříděná 👏. Takže moc děkujeme a vřele doporučujeme všemi deseti. 

Lucie Dědičová

Děkuji moc za pomoc s tříděním dětského oblečení. Nahromadila se toho obrovská hromada a nikomu se nechtělo to třídit ani s tím nic dělat…

Až jsem oslovila paní Kateřinu. Jedno páteční odpoledne jsme vše do posledního kousku spolu roztřídily podle velikostí. Pak jsme každou kupku ještě prošly a roztřídily na použitelné k prodeji, charitu nebo kontejner. Co bylo vhodné k prodeji jsme hned i vyfotily a zabalily vše do tašek tak, jak jsme fotily. Poté při prodeji jsem už měla balíčky krásně nachystané a nemusela jsem s tím už dál nic dělat.

Dnes je to cca 2 týdny, co jsme vše vytřídily a mě zbyly pouze 2 balíčky, které mi zbývají doprodat 😊 Takže ještě jednou moc děkuji za obrovskou pomoc! Sama bych nevěděla, jak to vše uchopit, aby to bylo rychlé a efektivní. Takže se určitě nebojte oslovit a pozvat na třídění čehokoli. Určitě vám ochotně pomůže a poradí, aby jste byli spokojeni, tak jako já.

Darja Vyležíková

 

JAK PROBÍHÁ OSOBNÍ KONZULTACE
!!!Osobní konzultace lze v okresech F-M, KA, OVA!!!

 1. Objednáte se na osobní konzultaci na konkrétní datum (PRACOVNÍ DNY PO-PÁ OD 16:30-21 h) emailem (info@katerinadedicova.cz). Uvedete s čím budeme pracovat, můžete doplnit fotografie.
 2. Potvrdím vám termín emailem a pošlu platební údaje.
 3. Zaplatíte poplatek za konzultaci.
 4. Já se na vaší konzultaci připravím, pokud mi nestačí informace od vás, dopíšu vám doplňující otázky.
 5. Proběhne osobní 3h konzultace v daný termín.
CO LZE REÁLNĚ VYŘEŠIT ZA 3H
Vytřídit šatní skříň
Vytřídit botník
Vytřídit část kuchyně
Vytřídit spíž
Vytřídit část sklepa aj.
 

CENÍK *ZÁVÁDĚCÍ CENY*
Emailová konzultace 100 Kč / dotaz
Videohovor (Skype, Zoom) 200 Kč / hodina
Osobní konzultace 600 Kč / 3 h 
(zahrnut dojezd z Chotěbuze do 40 KM, pak + 5 Kč/ km)